Сarbodies London Taxi (CAB) – Реставрація автомобіля. Оклейка автомобіля чорною перламутровою плівкою, перетяжка сидінь і стелі білою шкірою, відновлення хромованих елементів

Продемонструємо наш перший етап реставрації славнозвісного лондонського таксі, який в народі всі називають «КЕБ». Клієнт привіз до нас цей автомобіль в м'яко кажучи жахливому стані, і це пов’язано з  майже 20-ма роками експлуатації у службі таксі.

 

Перший етап робіт включав в себе відновлення заводського зовнішнього вигляду, а також перетяжку салону. Нажаль ми були досить обмежені в часі, тому по салону ми встигли перетягнути лише задній диван, стелю і підлокітники. Диван і стелю для більшого гламуру ми перетягнули світло бежевою шкірою, зробивши на місцях сидіння декоративну строчку ромбом. Крім того були пошиті килимки на підлогу, які легко знімаються для чистки.

 

Стан кузова потребував попередньої підготовки, тому після декількох днів роботи з тим, що залишилось від оригінального лакофарбового покриття ми змогли приступити до нанесення автомобільної плівки. Було прийнято рішення, змінити непримітний болотно-зелений колір на чорний перламутровий, який гарно виблискує в сонячному промінні.

 

Паралельно проводились роботи  по відновленню хромованих елементів. Те, що більше всього постраждало від впливу часу, а саме решітка радіатора та накладки на фари ми заново покрили хромом.

 

Взагалі планів, щодо цього проекту ще дуже багато, тому чекаємо власника на наступній етап робіт, по завершенню якого, обов’язково відзвітуємося.

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями