Renault Trafic - переобладнання мікроавтобуса під кемпінг, виготовлення столика та поворотних механізмів для сидінь. Експедиційний багажник і сонячні батареї. Встановлення магнітоли та камери заднього виду

Цікаве завдання майстри Автостудії «Гараж 23» отримали від власника Renault Trafic. 

Класичний «робочий» бус слід було переробити під кемпінг. Ми задіяли всю команду. Виконану роботу важко оцінити.

 

Найперше салон зробили комфортабельним – оббили приємною обшивкою, адже тепер тут будуть не вантаж возити, а відпочивати гуртом. Електрики вмонтували розетки 220В, підключивши їх до інвертора напруги, який, у свою чергу, підключений до 2-х гелевих акумуляторів. Вони постійно підзаряджаються від сонячних батарей.

 

Передні сидіння поставили на поворотні механізми, і їх легко можна повернути в салон. Там виготовили відкидний столик та сидіння-диван. У бусі вирізали отвори та вставили два вікна.

 

На дах автомобіля встановили сонячні батареї. А поверх них - експедиційний багажник власного виробництва. А також драбину - на зад мікроавтобуса, двері при цьому відчиняються.

Над номерним знаком закріпили камеру заднього виду. Вивели її на екран нової магнітоли  з сенсорним екраном, яку поставили на місце звичного радіоприймача. Бо який же відпочинок без музики? У дорозі, на природі пасажири зможуть користуватися музикою з флешки, навігацією без інтернету. Адже ми прошили офлайн -програми IGO і Navitel. Ну якщо будуть в зоні доступу до мобільного інтернету, то магнітола зможе брати інтернет з 4G-модему, який підключається через USB-роз’єм. Або через Wi-Fi з смартфону.

 

Для потужнішого звучання в салоні встановили динаміки.

 

Готовий автомобіль оптимально розрахований на відпочинок 2-х людей. Але при бажанні тут зможуть відпочити четверо. Для цього буде достатньо електроенергії, місця для денного перебування і застілля, місця для багажу. А от для сну в такому випадку можна буде скористатися додатковими спальними мішками.

 

Автостудія «Гараж 23» радо втілить у життя будь-які ваші ідеї з перебудови та вдосконалення автомобілів. Пропонуємо переобладнання під відпочинок, міні-будиночки, кафе, кіоски, авто-магазини.

 

Відео: