Renault Master – Переобладнання мікроавтобуса під перевезення тварин. Виготовлення герметичного багажного відсіку та кріплень під клітки. Брендування авто

Взнав в своїх львівських колег, про чудовий автомобіль який ми робили пару років тому для перевезення тварин, для ЛКП ЛЕВ,  аналогічне комунальне підприємство з Кривого Рогу пригнало нам свій новенький Renault Master, під переобладнання для використання в своїх потребах.

 

Потреби звичайно ж ті самі – максимально герметичний каркас всередині кузова мікроавтобуса, щоб в подальшому салон було легко чистити і мити – безпритульні тварини також заслуговують турботи та людяності, і те що такі комунальні підприємства та їх волонтери не жаліють на такі роботи свого часу та коштів заслуговує великої поваги!

 

В каркасі були виготовленні спеціальні кріплення для транспортування тварин в клітках та освітлення. Зовні ми забрендували автомобіль, підготовленим підприємством макетом. Автомобіль має виглядати  помітнішим, та привертати увагу людей та майбутніх волонтерів!