Range Rover Sport – Зміна кольору автомобіля. Обклеювання-стайлінг авто плівкою. Фарбування дисків порошковою фарбою.

Недавня наша робота, яка включає в себе одночасно зміну кольору кузова і стайлінг плівкою. Кузов автомобіля був обклеєний червоною автомобільною півкою Oracal 970-ої серії, однак щоб додати автомобілю унікальності та завершеності дизайну, деякі елементи ми підкреслили чорною глянцевою плівкою.

 

Дуже часто буває так, що, купуючи автомобіль в салоні або з рук вам доводиться брати автомобіль не в тому кольорі, про який ви мріяли. Це може бути обумовлено привабливою ціною, або відмінним станом (якщо ми говоримо про б.у.). Так от, таких власників поспішаємо порадувати – колір автомобіля легко можна замінити, поклеївши його плівкою. Це не займає багато часу, відносно недорого коштує, та й офіційна зміна кольору в техпаспорті, у відповідних органах недорога (на думку деяких експертів вона взагалі не потрібна).

 

Як ви можете побачити на останній фотографії, колір цього Range Rover Sport спочатку був білий, проте з заводу він йшов з чорним дахом. Змінивши основний колір автомобіля, ми вирішили деякі елементи обклеїти чорною глянцевою плівкою (дзеркала, молдинг на кришці багажника, корпуси протитуманних фар). Літери на капоті і кришці багажника ми пофарбували чорною фарбою. Фінальним штрихом проекту було фарбування дисків порошковою фарбою.

 

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями