Porsche 911 – Шумоізоляція салону, встановлення альтернативної оптики та фарбування дисків

Нещодавно до нас завітав легендарний Porsche 911. Так, як цей автомобіль все ж відноситься до класу «автомобілі вихідного дня», власник хотів, щоб все у ньому було ідеальним і максимально комфортним. В салоні надокучали якісь зайві скрипи від панелі спереду, позаду також щось стукало і не давало насолодитись звуком двигуна)

 

Перше, що нам необхідно було зробити, це виявити місця «шумо-утворення» і позбутися надокучливих звуків. Нами була розібрана передня панель. Всі пластикові елементи і стики були проклеєні відповідними шумо-вібро ізоляційними матеріалами. Вся задня частина автомобіля також була «зашумленна», включаючи стійки.

 

Щоб трошки унікалізувати і без того унікальний на наших дорогах автомобіль власник захотів замінити передню і задню оптику, на альтернативну (в оригінальної була «хвороба» запотівання).  Диски автомобіля, також піддались тюнінгу, стояло завдання зробити їх на тон темнішими, і зберегти при цьому їх двокольорність (внутрішня частина диску темніша за зовнішню).  Тут ми би не впорались без технології порошкового фарбування – адже саме ця технологія фарбування краще за всі інші підходить для автомобільних дисків!

 

Фінальним етапом були дрібні роботи по електриці, налаштування правленої роботи камери заднього виду, мультимедії і звуку. Магнітола і камера тут також не оригінальні, але дуже хороші, значно функціональніші за ті, що пропонує завод Porsche. Магнітола працює на операційній системі Android, що робить функціонал мультимедії і GPS в автомобілі практично безмежним!!!