Peugeot 307 - Встановлення автоакустики

Якість звучання музики у автомобілі - це предмет гордості автовласника. Якщо ви часто слухаєте музику і вона займає важливе місце у вашому житті,з часом постане потреба у якісному звуці. Перше,що доведеться зробити-знайти акустичну систему. Автоакустика-це набір спеціалізованого обладнання,який призначається для покращення якості звучання автомобільної магнітоли або аудіосистеми.

 

Таке обладнання встановлюється в передню і задню частини салону машини. Завдяки цьому створюється ефект об'ємного звуку,якого й намагаються досягти водії-меломани!Купляючи дорогий автомобіль людина не готова виявити посереднє звучання штатної акустики. Але досить часто виробники розчаровують автовласників. Але вирішення проблеми є!

Процес установки акустики в авто охоплює широкий діапазон аудіосистем від простих до найвишуканіших, від Hi-Fi до High End. Вони включають багатосмугову акустику і сабвуфер, підсилювачі і магнітоли. Рішення залежить як від виділеного бюджету, так і від конкретної моделі автомобіля.

 

Встановлюючи будь-яку акустичну систему в автомобіль, шумоізоляція дверей практично необхідна. При установці компонентної акустики листи шумоізоляції наносять в один, два або навіть три шари, так як в дверях встановлені мідбаси. Як результат, отримуєм герметичний об'єм для мідбасів і максимально прибираємо вплив зовнішніх шумів.

 

Придбати та уствновити автоакустику  можна у Авто студії “Гараж 23”.