Opel Movano – Проект «Кухня-столова на колесах». Монтаж кухонної техніки, стільниць, генератора та вентиляції. Виготовлення експедиційного багажника та маркізи

По фотографіям напевно і не скажеш, але насправді технічно це був не дуже легкий проект. Маючи клієнтську техніку і універсальні стільниці з ящиками, нам необхідно було зручно і практично все розмістити. Бус був повністю пустий с «голими» бортами, стелею та підлогою, тобто перед початком монтажу кухні, потрібно було провести оздоблювальні роботи.

 

Буковини та стеля були утеплені, та обшиті листами нержавіючої сталі, підлога виготовлена в вологостійкої фанери та обшита рифленим алюмінієм. Також з рифленого алюмінію були виготовлені полички, та обшиті задні дверцята.

 

Великої уваги потребувало правильне розміщення та підключення генератора та системи вентиляції. По периметру автомобіля розміщенні водо захищені розетки 220В та встановлена діодна підсвітка.

 

Стільниці потребували виготовлення каркасів та кріплень. Були також виготовлені механізми відкривання, та фіксації фасадів.

 

Зовні був виготовлений експедиційний багажник, на всю поверхню даху автомобіля, а також виготовлена та встановлена драбина на задні дверцята. До багажника була прикріплена складна маркіза (навіс), яка в розкладеному стані перетворює площу біля автомобіля в невеличку столову, а в складеному практично не займає корисного місця.