Opel Frontera – Покриття захисною фарбою Raptor. Off-Road підготовка - встановлення лебідки, ліфт підвіски

Власник автомобіля Opel Frontera звернувся до нашої автостудії з проханням підготувати його автівку до off-road їзди. Авто було не в найкращому стані, і без оперативного втручання його зовнішній вигляд був би дуже непривабливим.

 

За допомогою захисної фарби Raptor нам вдалося не лише надати автомобілю класного вигляду, а й зробити його стійким до різноманітних дрібних ушкоджень, які гарантовані під час off-road їзди та вкрай негативно впливають на вигляд автомобіля. Raptor – це найкращий варіант для позашляховика, адже ця фарба стійке до тертя та дії більшості хімічних елементів, не вигорає на сонці, забезпечує довготривалий захист та не потребує жодних зусиль при чищенні. За допомогою пігментів покриттю можна надати будь-який колір, але класичні чорний та білий теж завжди доступні.

 

Також ми встановили на автомобіль лебідку Dragon. Спеціально під неї наші майстри встановили спеціальний майданчик, тому вона майже не виступає за рівень бампера. Окрім того, ми встановили підвіску, комплект якої для цього автомобіля довелося замовляти з Америки.

 

Важко уявити off-road автомобіль на невідповідних колесах, тому ми розширили діаметр дисків, на які поставили резину BFGoogrich. Через це збільшився винос автомобіля, тому ми також встановили розширювачі колісної арки.

 

Власник Opel Frontera залишився дуже задоволений, адже тепер його автівка має класний вигляд, чудовий захист та готова до off-road на всі 100%.