Mitsubishi Pajero Sport - встановлення преміальної акустики, виготовлення сабвуфера «Stealth», повна шумоізоляція та підсвітка салону

Дуже цікаву і творчу роботу виконали наші майстри в автостудії. Для власника Mitsubishi Pajero Sport ми зробили повну шумоізоляцію, встановили акустичну систему, а також осучаснили автомобіль RGB-підсвіткою.

 

Клієнту дуже не подобалося звучання музики в авто. Звук неякісний, а маючи абсолютний слух, власник Mitshubisi відчував дискомфорт через такий стан акустичної системи. І ми виправили цю ситуацію.

 

Замовили головку сабвуфера на 10 дюймів. Ми самостійно виготовили до нього дерев’яний корпус «Stealth». Такий тип розміщення не займає додаткового місця в багажнику. Встановили конструкцію в крило автомобіля. Далі  підключили до сабвуфера п’ятиканальний підсилювач «Alpine» з виносним регулятором.  Після цього в установці нам допомогли компоненти від «Hertz»: передні - «Hertz Cento», задні – коаксіальні динаміки «Hertz Mile». Головку сабвуфера взяли від «Hertz» - ES 250. Це все підключили до оригінальної магнітоли «Kenwood».

 

Звичайно ж, ми зробили повну шумоізоляцію. Останнім часом японські автомобілі виготовляють все більш шумними. Якісна шумоізоляцію зробить ваш автомобіль ще комфортнішим. При музиці з низькими частотами тепер в автомобілі нічого не брязкатиме.

 

Також ми встановили підсвітку під ноги водія, пасажирів. Зробили підсвічування зони посадки та висадки пасажирів і окантовку внизу дверей. Підсвічування регулюється, кольори можна завжди змінювати або відключати взагалі.

 

Приємно, коли власники автомобілів зважуються на таке круте перетворення. Класно працювати, знаючи, що нам довіряють!