Mitsubishi Pajero Sport - Виготовлення спального місця і ящиків для транспортування речей в багажнику. Повна шумоізоляція, встановлення розеток 12V

Власник цього автомобіля любить подорожувати.  В теплий час року автомобіль стає для нього другим домом і для того, щоб зробити перебування і поїздки у ньому більш комфортними він звернувся до нас в автостудію.

 

Завдання номер один – зробити зручне спальне місце, яке легко і швидко, трансформується/складається. Завдання номер два у списку – чим побільше ящиків та ніш, для перевезення речей. Зручно ж коли речі розкладені по полицями, а не купою в багажнику лежать.

 

Ми розробили зручну для завдань власника конструкцію спальника і ящиків з двома варіантами використання. Перший варіант дозволяє використовувати за призначенням рідні задні сидіння, ніши та шавки в багажнику і при необхідності розкладати спальне місце. Другий варіант - для подорожей у двох, коли задній ряд сидінь не потрібен. Сидіння демонтуються і на їх місце легко і швидко монтуються три величезних ящика. Для полегшення конструкції в якості матеріалу ми використали вологостійку фанеру, яку в подальшому перетягнули автомобільним ковроліном. Серед ніш у багажнику з рефленого алюмінію і зробили герметичний ящик, який у вогні не горить й у воді не тоне – для самих цінних речей.

 

Крім творчої роботи, поки винашувались в голові ідеї конструкції і малювались схеми, була проведена повна шумо-віброізоляція автомобіля. В стелю ми вмонтували додаткове освітлення, а по периметру салону зручно розташували розетки 12V. Для впевненості у тому, що нічого не розрядить акумулятор далеко в горах від цивілізації, ми встановили вимикач «маси».

 

Автомобіль вийшов зручним і для щоденного використання, і для вікендних поїздок.

 

Відео огляд: