Mitsubishi Pajero 3 – Встановлення універсальної 2DIN магнітоли під Android, і камери заднього виду в спойлер. Встановлення дзеркала з відео реєстратором

Технічні характеристики цього автомобіля повністю задовольняли власника – не вистачало тільки мультимедіа, камери та реєстратора. Перед нами стояло завдання, підібрати клієнту якісне обладнання і встановити його так, наче воно там і має бути з заводу. Критерії як завжди: функціонально і ергономічно, щоб все було на своїх місцях.

 

В якості автомагнітоли ми запропонували клієнту модель Incar 7580. Вона ідеально підійшла в автомобіль за розмірами, і в своєму асортименті функцій має все, що необхідно сучасному водію. В ній є навігація, є гучний зв’язок, вхід USB для відтворення музики і відео, а також можливість доступу в інтернет за допомогою Wi-Fi або 3G модему.

 

У зв’язку з наявністю зовнішнього запасного колеса, камеру заднього виду нам довелося врізати у заводський спойлер. Підібравши «мініатюрну» камеру нам вдалося поєднати естетичний зовнішній вигляд і корисність огляду.

 

Замість рідного салонного дзеркала ми підключили дзеркало з функцією відео реєстратора. Таке поєднання гаджета з дзеркалом, робить його не помітним ні для власника, ні для злодюг що люблять поживитись чужим майном.