Mitsubishi Outlander XL - Обклеювання автомобіля плівкою під колір оригінального лакофарбового покриття

Дивлячись на фотографії виконаної нашої роботи відразу і не скажеш, що ми зробили з цим Mitsubishi Outlander XL - здавалося б звичайний автомобіль яких, на вулицях міста повно. Однак є в ньому «фішка». Рідне лакофарбове покриття автомобіля з роками експлуатації набуло масу подряпин, відколів і потертостей.

 

Власник автомобіля прийняв рішення привести автомобіль до заводського стану, і попросив нас підібрати автомобільну плівку максимально ідентичну оригінальному кольору і нанести її на автомобіль. У виробника Arlon ми відшукали необхідну плівку з назвою «GLOSS THUNDERCLOUD», проте в Україні її не виявилося в наявності. Нами була замовлена ​​дана плівка в США і через місяць, після того як вона приїхала до нас ми приступили до роботи.

Брехати не будемо, 100% відповідності оригінальному кольору, звичайно ж, немає (цього не домогтися навіть на простих кольорах типу білого або чорного), але помітити шви і різницю кольорів в дверних отворах або відкривши багажник може лише людина яка знає що вона там є.

Як підсумок клієнт отримав автомобіль зовні ніби тільки, що з автосалону - всередині ми перетягнули кермо чорної рульової автомобільної шкірою.

 

0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями