Mitsubishi Outlander - Встановлення Android магнітоли Gazer.

Штатні магнітоли Gazer викликали справжній бум у медійному просторі. Розробники доклали максимум зусиль для того, щоб не лише усунути наявні недоліки в магнітолах, але і довести до досконалості  якісь особливості. Так, певні функції багаторазово тестувалися на бездоганне взаємодія і сумісність зі всіма елементами системи.

 

Можливість підключення до інтернету перетворила звичайні пристрої в справжні мобільні комп'ютери. Розробники систем зробили унікальний аудіо комплекс, грунтуючись на спеціалізованому медійному Hi-Fi процесорі від Philips. Так, пристрої отримали високі параметра звуку і якісну його обробку.

 

Зараз виробники радують нас функціональними магнітолами, де, крім відтворення звуку передбачається низка інших можливостей. Але найчастіше водії віддають перевагу простим конструкціям, оскільки ті швидше працюють. Gazer вирішує зламати всі стереотипи і зосереджує свою увагу на усуненні помилок у роботі процесора, який відповідає за нормальну передачу всіх функцій. За допомогою вбудованого Bluetooth ви зможете управляти засобами мобільного зв'язку.

 

Установити магнітолу Gazer ви можете у Автостудії  “Гараж 23”.