Mitsubishi L200 – Комплексний проект тюнінгу позашляховика. Off-Road підготовка автомобіля. Виготовлення ящика для зброї, перетяжка салону, встановлення магнітоли з GPS та камер переднього/заднього виду

Ось такий от комплексний проект тюнінгу Mitsubishi L200 нещодавно ми закінчили. По роботах був величезний список завдань, серед яких були самі стандартні, як наприклад повна шумоізоляція та встановлення Off-Road підвіски, так і нестандартні, як для прикладу виготовлення ящика для зброї, та встановлення магнітоли на місце рідного бортового комп’ютера.

 

Першим етапом роботи звичайно ж була повна шумоізоляція. Салон автомобіля був повністю розібраний, оброблений шумоізоляційними матеріалами та частково зібраний на місце. Частково, тому що, всі сидіння відправились в роботу на перетяжку, а задній диван ще й на зміну геометрії. Шкірою перетягувати у автомобілі такого призначення сенсу звичайно ж немає,  тому для роботи ми вибрали поєднання еко-шкіри та автомобільного велюру.

 

Паралельно велися і роботи по встановленню універсальної 2din магнітоли. Бортовий комп’ютер був перенесений на місце стандартної магнітоли, а на його місце ми встановили багатофункціональний мультимедійний пристрій SoundBox, з операційною системою Android, до якого в подальшому підключили камери переднього і заднього огляду. Фізично переднюю камеру ми розмістили в рамці номерного знаку, задню врізали біля ручки відкривання багажника.

 

Особливої уваги заслуговує встановлена нашими майстрами лебідка Warn. Зазвичай лебідки встановлюються в спеціальне відведене місце на силовому бампері, але тут ми його не використовували, тому довелося виготовляти спеціальну площадку, різати і перефарбовувати окремі елементи рідного бамперу. До того ж довелося модернізувати і модельний захист двигуна.

 

Для того щоб підняти автомобіль та ще більше адаптувати для бездоріжжя ми використали готовий комплект підвіски саме для L200 австралійського виробника OME. Для їзди з додатковим причепом потрібен був і фаркоп. Готових захисних дуг на бампера ми не знайшли, тому вирішили виготовити самостійно, пофарбувавши їх потім порошковою фарбою.

 

Родзиною цього проекту став висувний ящик для мисливської зброї, який був виготовлений з вологостійкої фанери і обтягнутий автоліном. Завдяки спеціальним направляючим він легко висувається з багажника, і так само легко ставиться на місце. Враховуючи доволі «цінний вантаж», на кришку багажника ми становили два додаткових замка.

 

Ну і самим фінальним етапом роботи було тонування автомобіля.