Mercedes G-Class (W463) G 55 – Обклеювання автомобіля чорною матовою плівкою. Перетяжка салону шкірою і алькантарою

Продемонструємо вам досить цікавий проект комплектного тюнінгу легендарного автомобіля Mercedes G-Class (W463) G 55 або, як його ще називають у народі «Кубік». Незважаючи на вік, автомобіль продовжує залишатися в тренді і привертати погляди перехожих на вулиці. Ось тільки час не пощадив лакофарбове покриття та салон автомобіля – саме на реставрацію першого і другого цей «Кубік» до нас приїхав.

 

Зовні автомобіль було прийнято рішення обклеювати чорною матовою плівкою. Це додало автомобілю певної суворості. Прямота кутів кузова автомобіля значно ускладнила процес обклеювання, зізнатися чесно, це чи не найскладніший автомобіль, який нам довелося перетягувати плівкою. Однак на виході результатом всі залишилися задоволені.

 

Одночасно з роботами по плівці проводилися і роботи з перетяжки салону. Реставрувати довелося все. Сидіння і дверні карти перетягувались поєднанням чорної шкіри і алькантари, причому на алькантарі ми зробили ще вистрочку ромбом, що додало більшої розкішності інтер'єру. Панель і кермо були перетягнуті шкірою, а стеля все тією ж алькантарою, але вже без вистрочки. Нами також було встановлено RGB підсвічування ніг і дверних карт, з можливістю легко (пультом) міняти колір.

 

Останнім етапом було встановлення доводчиків дверей, причому всіх п'яти. На жаль відео, їх роботи нам не вдалося зняти, а фотографіями зручність їх присутності не передати – однак нам є чим пишатися, так як при їх встановленні нам не довелося різати кузов автомобіля, механізм дотяжки оснований на оригінальних замках (з деяким доопрацюванням). На виході, двері, що важко закриваються з заводу, тепер самі притягуються до повного закриття – рідкісне поєднання комфорту і безпеки!