Mercedes-Benz Vito – Перетяжка салону шкірою. Встановлення комфортабельних сидінь, автомагнітоли з GPS навігацією, камери заднього виду і стельового монітора

Приклад того, як можна облагородити салон звичайного Mercedes-Benz Vito. Власник приїхав до нас із завданням перетягнути дверні карти, боковини, віконні прорізи і стійки шкірою. Також необхідно було підібрати і встановити стельовий монітор і автомагнітолу з GPS навігацією і можливістю підключення камери заднього виду, яку ми теж встановили.

 

В якості автомагнітоли ми підібрали модель RedPower, зовні дуже схожу на оригінальну автомагнітолу, вона працює на операційній системі Android. Вона може відтворювати музику, відео, має можливість підключатися до інтернету, має можливість установки різних додатків, в загальному функціоналом повторює, звичайний планшетний ПК в корпусі модельної автомагнітоли. Камеру заднього виду ми підібрали універсальну. Її гарно можна було розмістити по центру, над номерним знаком.

 

Для розваги пасажирів ми встановили стельовий монітор середньої діагоналі дисплея. В якості носія мультимедіа виступає звичайна USB-флешка або карта пам'яті SD. Звук при цьому з нього можна вивести на колонки за допомогою FM модулятора або на бездротові навушники за допомогою IR каналу.