Mercedes-Benz Unimog – Off-Road будинок на колесах. Обклейка камуфляжною плівкою та оздоблення інтер’єру

Хто до нас навідувався цієї зими, напевно бачили в нас на території цього «велетня»! Тепер нарешті познайомимо вас з нашою роботою, яку довелось проводити в цьому автомобілі.

 

Перш за все варто зазначити, що автомобіль з заводу вже був трохи обладнаний для некомфортного проживання в середині під час експедиції – але прогрес та час знищив навіть ту малу частину, що була задумана на заводі.

 

Отже почнемо з середини! В автомобілі було дуже дискомфортно, із-за відсутності денного світла – в буді не було жодного вікна! Звичайно ж перше, що ми зробили – замовили три вікна, спеціально призначених для трейлерів та кемперів.

 

Коли стало світліше, вже можна було працювати і в середині. Почали, як і в домі, зі стін - щоб було затишно знаходитись в середині, і в той самий час не забуваючи про практичність (адже автомобіль призначений для бездоріжжя) ми перетягнули стіни «вітальні» сірим шкірозамінником, зробивши по периметру приємну для зору LED підсвітку.

 

Відновлювати довелось і м’яку частину меблів – ми перетягнули дивани шкірою. Був виготовлений складний стіл, який в розкладеному стані, дозволяє комфортно пообідати 4-6 особам, а в складеному, практично не займає цінного місця.

 

Стіни прихожої та душової ми обробили композитними листами – підлогу рифленим алюмінієм. Була замінена вся зламана мебельна фурнітура та сантехніка. З електроніки, ми встановили стельовий монітор, та магнітолу з динаміками. Відновили коректну роботу штатного Webasto.

 

Коли всі роботи були зроблені, прийшов час зовнішнього стайлінгу. Погодивши макет камуфляжу з замовником і зробивши друк плівки ми прийнялись до роботи, яку трошки ускладнювали габарити автівки. Але «хто як не ми?» ))).Досвід роботи з легковими автівками, позашляховиками, та мікроавтобусами дозволив справитися і з великогабаритним транспортним засобом. Результат на фото!!!