Mercedes-Benz GLE - встановлення Android-монітора, камери переднього виду та відеореєстратора

Додаткове обладнання робить автомобіль сучаснішим, вдосконаленим та легшим у використанні.

 

Водій Mercedes-Benz GLE вирішив встановити не лише класні монітори на задніх сидіннях, які мають всі функції Android, але й відеореєстратор із камерою переднього виду. Ми встановили оригінальне врізне кріплення для Mercedes на магніті. До цих моніторів легко можна підключити Інтернет, слухати музику, дивитися відео і взагалі користуватися різними програмами. Можна завантажити фільми чи мультики і дивитися їх в режимі офлайн. На випадок, якщо ви подорожуєте з дітьми, не турбуйтеся – їм в дорозі буде цікаво. До того ж, до монітора можна підключити гарнітуру і жодні сторонні звуки не відволікатимуть водія.

 

Відеореєстратор – невід’ємна складова автомобіля 21 століття. На дорогах відбувається стільки спірних ситуацій, для вирішення яких іноді необхідно підтвердження подій. Саме тому постійний відеозапис в хорошій якості не завадить досвідченому водію. У цьому випадку встановлений відеореєстратор «Gazer» має відразу дві камери – звичайну і фронтальну, що дозволяє охопити більшу траєкторію фіксації.

 

Камера переднього виду допомагає вирішити проблему паркування. Зображення з камери виводиться на екран оригінальної штатної магнітоли і чітко показує, яка відстань відділяє вас від іншого транспортного засобу чи якоїсь перешкоди. Дуже зручно і раціонально.

 

Тепер водій Mercedes-Benz GLE почувається на дорогах впевнено, адже його автомобіль оснащений крутими гаджетами!