Mercedes-Benz GLE-Class 2017 – Заміна головного пристрою Audio 20 на Comand Online NTG 5s1 з GPS навігацією

Ось така ось цікава задача, яку нам довелося нещодавно вирішити. На автомобіль Mercedes-Benz GLE 2017 року випуску, в комплектації з головним пристроєм Audio 20 без GPS навігації, необхідно було встановити карти Європи і України. На жаль, програмуванням головного пристрою в даному випадку нічого не добитися, а тому було прийнято рішення до оснастити автомобіль оригінальним Comand Online NTG 5s1.

 

Підготувавши Comand Online NTG 5s1 і зібравши всі необхідні блоки узгодження, нам без проблем вдалося удосконалити функціонал цього Mercedes-Benz GLE. Головний пристрій візуально нічим не відрізняється від того, що було в даній комплектації, проте є різниця у можливостях.

 

Звичайно це в першу чергу наявність GPS навігації з картами України та Європи, з можливістю їх подальшого оновлення. Крім того поліпшені звукові параметри, і реалізована можливість виходу в інтернет і прослуховування інтернет радіо. Для більш вимогливих клієнтів, також є можливість підключення камери 360 (кругового огляду).

 

Для всіх зацікавлених: дане до оснащення можна провести практично на всьому модельному ряді автомобілів Mercedes-Benz починаючи з 2013 року випуску. Також ми пропонуємо до оснащення автомобілів Mercedes-Benz камерами заднього виду, круговим оглядом, функціями CarPlay,  Android Auto, і Wi-fi Mirror Link.