Mercedes-Benz GLE-Class 2016 Встановлення адаптера для дублювання екрана смартфона на оригінальний головний пристрій Audio 20 NTG 5.1

Досить не стандартна робота, проте ми думаємо, вона зацікавить багатьох власників автомобілів Mercedes-Benz з мультимедійною системою Audio 20 або Comand. Власнику цього автомобіля необхідно було відразу кілька функцій, які рідний головний пристрій надати не міг.

 

Адаптер, встановлений нами дозволяє повноцінно дублювати екран вашого смартфона (будь то Iphone або Android) на рідній монітор автомобіля. Таким чином з'являється можливість користуватися повноцінною навігацією з функцією попередження про пробки, переглядати відео, заходити в інтернет і багато іншого, на що тільки здатний ваш смартфон.

Передача потокового відео і звуку здійснюється по бездротовому каналу. Власник просто сідає в автомобіль, заводить його, включає на телефоні Wi-Fi і функцію дублювання екрану, і користується необхідною програмою під час руху на великому екрані автомагнітоли. Зручно, чи не так?

Звертаємо вашу увагу, що дану опцію можна підключити не тільки на автомобілі Mercedes-Benz, а й на багато інших автомобілів