Mercedes-Benz GLE 2017 – Підключення мультимедійно-навігаціного блоку під ОС Android до рідного головного пристрою Audio 20

Даний Mercedes-Benz GLE 2017 року випуску з заводу був вже оснащений системою Audio 20 з підготовленою GPS навігацією від Garmin, але от мультимедійних функцій власнику не вистачало. Хотілось включати відео для пасажирів в далекій дорозі, отримувати інформацію щодо заторів на дорогах, переглянути улюблений серіал поки когось чекаєш. Все це рідна магнітола Mercedes-Benz GLE нажаль не може.

 

Ми вирішили розширити рідний функціонал головного пристрою підключивши до нього додатковий навігаційно-мультимедійний блок під операційною системою Android. Три задачі які нам довелося вирішувати:

 

- в автомобілі нема відео входу, щоб вивести на магнітолу зображення;

- а автомобілі нема AUX входу щоб вивести звук;

- потрібно було реалізувати зручне керування.

 

Проблема відеовходу була вирішена завдяки відео інтерфейсу. Утримуючи рідну кнопку BACK на кермі, або біля джойстика користувач попадає в меню доставного блоку, де його зустрічає багатий функціонал OS Android.

 

Проблему з AUX ми також вирішили доставивши спеціальне обладнання, яке імітує роботу оригінального AUX. Рішення виведення звуку через вбудований Fm трансміттер супроводжувалось додатковими шумами, а запуск звуку через рідний Bluetooth давав затримку, що робило перегляд фільму некомфортним.

 

Проблема керування блоком, булла вирішена заміною оригінального скла на моніторі, на ТАЧ скло. Тобто керування інтерфейсом мультимедійного блоку здійснюється завдяки сенсорному екрану.

 

Як підсумок всіх проведених нами робіт - клієнт отримав повноцінний планшет в автомобілі!