Mercedes-Benz CLA – RGB підсвітка дна та арок. Встановлення камер заднього/переднього виду та парктроніка. Активація CarPlay та Android Auto

Комплексний проект зовнішнього та функціонального тюнінгу автомобіля Mercedes-Benz CLA. Зовнішній тюнінг включав в себе встановлення та підключення RGB підсвітки дна, арок та решітки радіатора. Функціональний тюнінг, полягав в розробці зручної системи паркування, та реалізації функції GPS навігації.

 

 

Білому автомобілю спортивної зовнішності, буде пасувати будь який колір підсвітки і обрати той який підходить саме сьогодні, клієнт може з дистанційного пульта керування.

 

Для реалізації системи паркування з передньою і задньою камерою, ми використали спеціальний інтерфейс, який крім цих опцій, має можливість підключення смартфону водія для використання можливостей CarPlay та Android Auto. Серед можливостей цих опцій варто виділити GPS навігацію з функцією попередження про затори та голосовим керуванням, та он-лайн музику безпосередньо з смартфону.

 

Камера заднього виду була підібрана в ручку відкривання багажника. До камери ми додатково підключили відеопарктронік, який накладає інформацію про відстань до перешкоди, безпосередньо на картинку з камери. Інтерфейс вимальовує, чіткі паркувальні лінії, які до речі при повороті руля, також візуально міняють траєкторію паркування авто.

 

Передню камеру ми встановили в логотип Mercedes-Benz – так само модельну, хромовану. Виглядає естетично, а місце розташування дозволяє адекватно оцінити та побачити всі перешкоди попереду переднього низенького AMG бампера.