Mazda СХ-5 2017 – Поклейка автомобіля матовою захисною антигравійною плівкою

Багато хто дивлячись на фотографії цього автомобіля, скаже: «Знову чорний мат!! Як банально…». А от і ні) Це досить унікальний автомобіль. На ньому не чорний матовий вініл, а прозора матова антигравійна плівка!!!

 

Різниця між декоративною матовою і антигравійною плівкою полягає саме в захисній властивості другої. Декоративна кольорова плівка, захистить лакофарбове покриття максимум віх незначних подряпинок гілками кущів, а антигравійна може захистити і від каменю, що вилітає на трасі з під коліс автомобіля попереду, і у випадах невеликих ДТП.

 

Ми дуже багато автомобілів з салону обклеюємо прозорою антигравійною плівкою, в основному за технологією «Стандарт», коли клюються тільки місця, які більш всього схильні до утворення сколів і подряпин, але тут великий виняток.

 

Цей автомобіль клеївся матовою захисною плівкою повністю. Це дозволило вбити одним пострілом одразу двох зайців – надійно захистити ЛФП та зробити стайлінг за рахунок насиченого матового відтінку плівки.

 

З часом, при бажанні клієнта, плівку можна буде зняти, і автомобіль буде виглядати, наче щойно з автосалону – ні сколів, ні подряпин ні потертостей!!

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями