Mazda 6 2009 – Встановлення штатної автомагнітоли, камери заднього виду і відеопарктроніка

Власнику цієї Mazda 6 2009 року випуску потрібна була гарна, сучасна автомагнітола та якісна система паркування на базі її екрану. Серед усіх варіантів доступних зараз на ринку ми зупинили свій вибір на автомагнітолі Winca M012. В якості системи паркування ми використали модельну камеру BGT і відеопарктронік BGT-VPS-10-R.

 

Автомагнітола Winca M012 працює на операційній системі Android 4.4.4. Вона оснащена GPS навігацією, системою гучного зв'язку і Wi-Fi модулем. Магнітола з легкістю справляється з відтворенням відео і музики всіх поширених форматів. Нами були завантажені останні версії карт України і Європи.

 

Камеру заднього виду ми підібрали модельну, в плафон підсвічування номерного знака. Для більшої інформативності ми також встановили відеопарктронік. При включенні передачі заднього ходу, на екран магнітоли виводитися не тільки зображення з камери, але і інформація з паркувального радару. Зліва вгорі, схематично зображений автомобіль, з індикацією датчиків парктроніка. При спрацьовуванні візуально видно, який із датчиків активний, лунає також і звуковий сигнал. Там же відображається і відстань до перешкоди.