Lexus LX570 - Встановлення Android моніторів на підголовники

Накладний монітор на підголівник - це спеціальний пристрій для комфорту пасажирів, яке прикрасить дозвілля під час подорожі на авто або відпочинку за містом. Підголівник з монітором дасть можливість подивитися цікавий фільм, послухати музику або пограти в комп'ютерні ігри. Під час переміщень, мандрівникам часто буває нудно, а діти можуть відволікати увагу від водіння.

 

Щоб цього не сталося - можна встановити монітор-телевізор в підголівник і запобігти всілякі складності. Деякі покупці ототожнюють автомобільний монітор з автомобільним телевізором. Зовні вони майже не відрізняються і мають однакові властивості, їх можна вмонтувати в панель приладів, в підголовник, в стелю або навіть в підлокітник. Єдина різниця, що в телевізорі є функція TV-тюнера, за допомогою якого можна дивитися телепрограми.

 

Змінний підголівник з вбудованим монітором випускається в готовому вигляді. Його перевага в універсальному кріпленні. На сьогоднішній день виробники пропонують всілякі кольори, які підійдуть в інтер'єр будь-якого салону. Діагональ монітора в таких моделях від 7 дюймів і вище. Змінні підголовники оснащені відеоіграми, в них є USB і SD слоти, іноді зустрічаються моделі з DVD-програвачами.

 

Вони стануть повноцінним розважальним центром. При підключенні переносного жорсткого диска ви будете без обмеження слухати музику і дивитися кіно. Навіть самі бюджетні варіанти мають карту пам'яті і USB-вхід. У багатьох моделях є базові гри. Однак при покупці обов'язково потрібно перевірити сумісність монітора з головним пристроєм.

 

Останнім часом все більшої популярності набирають навісні монітори. В автомобілі класу люкс - це єдиний можливий варіант установки монітора через активні підголівників. Навісний монітор не змінить інтер'єр машини, що буде додатковим плюсом. Адже іноді буває складно вибрати колір підголівника, який добре підійде за кольором до салону. Такі моделі проводять з трохи більшим екранів в 9-10 дюймів, що теж буде перевагою.

 

Замовити та установити монітори на підголовники ви можете у Авто студії “Гараж 23”.