Land Rover Range Rover 2009 – Перетяжка салону коричневою шкірою і алькантарою. Встановлення камери заднього виду.

Не дивлячись на вік цього автомобіля, він і надалі залишається в класі престижних і продовжує відповідати статусу власників. Однак салон конкретно цього Range Rover дуже сильно зносився, до того ж був «такий, як у всіх інших».

 

Перед нами стояло завдання, подарувати друге життя, салону перетягнувши практично всі його елементи шкірою. Клієнт вибрав світло-коричневий колір. Світлі кольори завжди облагороджують інтер'єр, однак менш практичні у використанні (якщо ж звісно не стежити за чистотою).

Нами були перетягнуті шкірою сидіння, панель, кермо, підлокітник і дверні карти. Сіру заводську стелю і стійки ми перетягнули світло коричневою алькантарою, для того щоб додати інтер'єру завершеності. Алькантара, як і шкіра, вважається дуже практичним автомобільним матеріалом, виглядає красиво і багато.

Крім робіт по інтер'єру салону ми також підключили до автомобіля не оригінальну камеру заднього виду, яка виводить картинку на рідний екран. Для цього ми використовували спеціальний відео інтерфейс, а також камеру BGT, в плафон підсвічування номерного знака.