Land Rover Freelander 2 – Встановлення штатної магнітоли з GPS навігацією. Установка камери заднього виду. Перенесення БК на стелю

У минулому році ми вже робили таку роботу, а цього року вирішили закріпити свої знання))) Власник автомобіля Land Rover Freelander 2 звернувся до нас із завданням встановити штатну магнітолу. Необхідні були функції GPS навігації і камери заднього виду.

 

На жаль, рішення на його комплектацію, яке з коробки взяло б і все встало на свої місця немає, але проблема вирішується. Рідний монітор (бортовий комп'ютер) ми акуратно врізали в стелю, а на його колишнє місце встановили 7-дюймовий екран з операційною системою Android 6.0. Рідна аудіо система при цьому залишилася колишньою.

 

Дана магнітола розширює функціонал рідного головного пристрою доступом в інтернет, можливістю відтворювати відео і музику з флешки, можливістю підключення камери заднього виду (що ми в принципі і зробили), а також можливістю доставляти різні Android програми.

 

В якості навігаційних програм ми встановили додатки IGO з картами України та Європи, і Navitel. Корисною в дорозі також буде функція гучного зв'язку, яка дозволить розмовляти по телефону, не відриваючи руки від керма.

 

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями