Kia Sorento – Шумо-вібро ізоляція салону. Виготовлення корпусу сабвуфера «стелс» в крило автомобіля з динаміком JBL. Встановлення підсилювача Alpine MRV-M500.

Нещодавно от такий Kia Sorento завітав до нашої автостудії з цікавими завданнями. Перше, що необхідно було нам зробити – «зашумити» автомобіль. Власник хотів зробити не повну шумоізоляцію, потрібно було шумити все крім стелі та панелі. Після шумо-віброізоляційних робіт нас чекали роботи по автоакустиці.

 

Розібрати, зробити шумоізоляцію, зібрати все на свої місця – це для нас повсякденна робота, а от по автоакустиці завдання стояло не зовсім стандартне. Необхідно було встановити в автомобіль сабвуфер, виготовивши корпус «стелс» (в крило багажника). Крім творчої роботи по «виліплюванню» корпуса з скловолокна необхідно було знайти хороше місце і для підсилювача. Переконали клієнта не витрачати корисне місце багажника, а встановити його під пасажирським сидіння, де в сам раз знайшлася ніша для компактного моноблоку Alpine MRV-M500.

 

В виготовлений за пару днів корпус саба – поважно сів 12 дюймовий динамік JBL забезпечивши автомобіль насиченим басом.

 

В якості реклами звернемо вашу увагу, що ми можемо виготовити «стелс» під будь який автомобіль, та під будь кий динамік – тому ласкаво просимо!