KIA Ceed 2013 - Повна шумоізоляція, встановлення штатної магнітоли, встановлення камер переднього і заднього виду, встановлення переднього і заднього Відеопарктроніки

Цей проект сміливо можна назвати комплексним щодо вдосконалення комфорту, безпеки і функціональної частини автомобіля. Ми виконали повну шумоізоляцію автомобіля, замінили автомагнітолу на штатну з екраном, замінена акустика, встановлені камери і Відеопарктроніки.

 

Почали ми, звичайно ж, з шумоізоляції. Автомобіль, як і зазвичай, розбирався поелементно вщент і проклеювався шумо-вібро ізоляційними матеріалами. Була проведена повна шумоізоляція автомобіля включаючи дах, підлогу, двері, стійки, багажник, ну і звичайно ж пластикові елементи салону.

В якості магнітоли ми встановили замінник оригінального головного пристрою Winca C216. Ця магнітола оснащена GPS навігацією, системою гучного зв'язку, аудіо та відео плеєром і екраном діагоналлю 8 дюймів. До неї ми підключили камеру переднього виду, яку врізали над номерним знаком спереду, і камеру заднього виду, яку встановили над номерним знаком ззаду. Також нами було встановлено відео-парктроник з датчиками на перед і зад автомобіля, інформація з якого виводитися на екран автомагнітоли. Датчики були пофарбовані в колір бамперів.

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями