Jeep Cherokee 2012 – Встановлення 4-х підігрівів сидінь, дзеркала з відеореєстратором і підключення до нього камери заднього виду. Поклейка фар антигравійною плівкою

Власник цього Jeep Cherokee 2012 приїхав до нас одразу з декількома завданнями. Основними з них було реалізувати камеру заднього виду та встановити підігріви сидінь. Незважаючи на роки автомобіля, фари на ньому були в ідеальному стані, і щоб і надалі їх зберегти в такому стані, ми оклеїли їх антигравійною плівкою.

 

Для реалізації функції камери заднього виду нами було встановлено дзеркало Prime-X 050D, яке крім монітора для камери, має досить корисну функцію відео реєстратора. Більшість наших клієнтів однією з найголовніших вимог перед реєстратором ставлять саме мало помітність – дзеркало це ідеальний варіант збереження оригінальності інтер’єру. Жодних присосок та проводів в прикурювач через всю торпеду)))

 

Ми підібрали невелику універсальну камеру заднього виду, в хромованому виконанні, яка ідеально виконує свою функцію на планці разом з плафонами підсвічування номерного знаку.

 

Описувати для чого потрібні підігріви сидінь безглуздо, та і нещодавно ми вже публікували невелику статтю про користь сидінь з підігрівами. Нами були зашиті спеціальні нагрівні мати в верхні і нижні частини 2-х сидінь спереду, та двох сидінь заднього дивану. Місця під регулятори ми знайшли на підлокітнику. Регулятори температури передніх сидінь, ми врізали у невелику нішу біля «ручніка», регулятори задніх підігрівів у задню частину підлокітника.