Honda Accord 2015 – Комплексний тюнінг авто. Повна шумоізоляція, автоакустика, заміна автомагнітоли, тонування.

Черговий «комплексний» проект тюнінгу автомобіля, на цей раз американська Honda Accord 2015 року випуску. Перш за все власник хотів замінити оригінальну магнітолу, яка крім радіо нічого і не мала, та й радіо парні частоти не брало. Друге, що дратувало власника, це шумність авто.

 

Скрипи, шум мотору, шум коліс по трасі, та гримання всього по львівській бруківці не може не дратувати. Ми запропонували власнику повну шумоізоляцію автомобіля. До того ж 3-м завданням було покращити акустику. Шумоізоляція при побудові акустичної системи на нашу думку є обов’язкова, ну якщо не повна, то шумоізоляція дверей точно!

 

В якості автомгнітоли ми обрали замінник оригінального головного пристрою, який замінює і нижню автомагнітолу і верхній монітор. Зображення при цьому дублюється (ну от такий загадковий принцип роботи – нічого не вдієш) , пояснити 2 монітори можна лише тим, що на верхньому присутній невеликий дашок, який закриває його від сонця і цим самим робить його інформативнішим під час навігації в сонячну погоду.

 

Завдання побудувати автомобіль до змагань по звуку не було, тому при побудові акустичної системи ми виходили з заданого бюджету. Компоненти перед-зад Hertz, підсилювач та сабвувер Alpine. З завданням впорались, автомобіль заграв на 150 відсотків краще – і ми і власник звуком залишились задоволені.

 

Ну і куди ж літом без тонування. В тренді сьогодні атермальна плівка. Власник авто їздить за кордон. Передню частину ми затонували автермальною плівкою 3M Crystalline 90, задню частину темною плівкою Lumar.

 

На таких комплексних роботах власник автомобіля по перше зекономив на роботах, адже до прикладу бюджет встановлення динаміків коли дверна вже розібрана, зовсім інакший ніж коли зібрана, зекономив час, та отримав комплексну гарантію!!!