Dodge Charger SRT8 – Встановлення Android магнітоли з GPS RedPower, системи кругового огляду Gazer та відеореєстратора Blackvue

Наш постійний клієнт звернувся до нас з новим завданням. Колись давно ми вже працювали з цим Dodge Charger SRT8, сюди ми встановлювали ГБО, робили підсвітку дна та коліс, та ламінували кузов автомобіля. Цього разу перед нами поставили завдання замінити малофункціональну автомагнітолу, встановити систему кругового огляду, ну і на останок усучаснити відео реєстратор, адже попередній послугував вірою та правдою понад 5 років.

 

Замінник оригінальної магнітоли ми вирішили ставити виробника RedPower. Ці магнітоли працюють під операційною системою Android. Тому багато, що можуть. Відтворення музики і відео з флешки, GPS навігація, система гучного зв’язку ну і звичайно ж інтернет.

 

Обладнання для кругового огляду ми обрали від компанії Gazer. Ця система включає в себе 4 камери та блок обробки зображення. Картинку вивели на щойно встановлену новеньку магнітолу. Камери по периметру, передню в номерній рамці, бокові в дзеркала, задня над номерним знаком. Автоматизований алгоритм роботи, задня камера автоматом включається при задньому ході, передня після переходу на драйв, бокові активуються перемиканням поворотного сигналу – ну і звичайно ж в правій стороні постійне зображення всіх чотирьох камер форматом «вид зверху».

 

Така система паркування рахується самою ефективною, адже водій на екрані бачить все, що відбувається довкола автомобіля, а такийавтомобіль, як Dodge Charger хочеться берегти!!!

 

На останок був встановлений відео реєстратор BlackVue DR900S-2CH з двома камерами, що ведуть постійний запис з роздільною здатністю 4K Ultra High Definition (3840×2160 @30FPS).