Chevrolet Lacetti – Встановлення бі-ксенонових лінз. Встановлення штатної магнітоли, динаміків та часткова шумоізоляція. Встановлення камери заднього виду

Власник автомобіля Chevrolet Lacetti звернувся до нашої автостудії одразу з декількома завданнями, оскільки хотів покращити одразу декілька параметрів свого автомобіля.

 

Першим проханням було встановити бі-ксенонові лінзи, які є чудовим рішенням, адже дають яскравіший промінь світла на більшу відстань, але при цьому не засліпляють інших водіїв.

 

Наступним кроком було встановлення штатної магнітоли з операційною системою Android, яка дозволяє не лише насолоджуватися улюбленою музикою, а й користуватися усіма можливостями інтернету. Чудове звучання магнітоли забезпечать динаміки, які також встановлені нашими майстрами. Про шумоізоляцію вони теж потурбувались, зробивши її за нашою рекомендацією та бажанням клієнта на всіх дверцятах автівки.

 

Останнім завданням було встановлення камери над номерним знаком  – тепер жодні перешкоди не залишаться поза зором водія.