Chevrolet Express Explorer - Встановлення системи кругового огляду 360 ° Bird View та Android 2DIN магнітоли. Удосконалення і ремонт електроніки автомобіля

Автомобіль приїхав в нашу автостудію вже неабияк «нафарширований» різноманітною автоелектронікою і гаджетами - проте проблема полягала в тому, що зручність використання деяких з них була, м'яко кажучи, не на висоті, деякі вузли автоелектроніки просто взагалі не працювали. Встановлена ​​універсальна магнітола не мала можливості оновлення карт, і було прийнято рішення її замінити.

 

До всього іншого ми запропонували клієнту вдосконалити систему паркування цього немаленького автомобіля, встановивши систему кругового огляду. Для роботи ми обрали універсальну модель кругового огляду 360 ° Bird View від виробника Gazer. Передню камеру ми встановили в рамку номерного знаку, задню розмістили вгорі в «стоп-сигналі», бічні були врізані в корпуси дзеркал. Картинку вивели на екран автомагнітоли. При включенні передачі заднього ходу картинка ділиться на два поля в одному з яких схематично зображено автомобіль зверху і все навколо нього, а в другому з полів картинка з однією з обраних камер. Алгоритм роботи наступний: камера заднього огляду включається при включенні передачі заднього ходу, при русі після цього вперед картинка на 10 секунд перемикається на камеру переднього виду, камери бічного огляду можна включати примусово включенням лівого або правого поворотного сигналу. Всю систему також можна активувати примусово, включивши аварійний сигнал.

В якості магнітоли ми встановили пристрій під операційною системою Android від виробника замінників штатних автомагнітол Phantom. Ця OС зможе додати автомобілю ще більше функціоналу за рахунок доступу в інтернет і дозволила приймати інформацію про пробки. Оновлення навігаційних карт в подальшому не складе труднощів.

При ремонті різних вузлів автоелектроніки нами була вдосконалене підсвічування салону, продубльовані деякі кнопки управління для кожного пасажира, відновлена ​​перегородка між водієм і пасажирами.