BMW X7 - Встановлення електричних висувних порогів.

Бажаєте підкреслити преміальність вашого автомобіля? А також комфортно сідати у свій автомобіль не забруднюючи свій одяг об пороги. Електричні пороги створені для вирішення проблеми високої та незручної посадки в салон.

 

Вони не збільшують габарити та е впливають на ергономіку автомобіля. Дорожній просвіт залишається незмінним, та як завжди, на високому рівні. А спеціальне покриття типу “Шагрень”, забезпечить вам стійкість у мокру пору року.

 

Усі моделі електричних порогів розроблені для установки на конкретну модель автомобіля, з розрахунком на його габарити та його конструктивних особливостей. Пороги автоматично висуваються та складаються при відкриванні/закриванні дверей автомобіля. Кожен поріг оснащений потужним електромотором із захистом від вологи IP68, низьким електроспоживанням, та рівнем шуму. “Розумне” виявлення перешкод, дозволяє уникнути поломки електромотора і самої підніжки. Надійна конструкція розрахована на 600 000 циклів, та витримує нагрузку у понад 300кг. Швидкість відкриття підніжки становить менше 1 секунди, закриття 1.5 секунд. Не потребує втручання в оригінальну проводку автомобіля, та не порушує гарантійної домовленості виробника.

 

Не забувайте, що запорука хорошої поїздки це ваш комфорт.

 

Замовити та установити електричні пороги можна у Авто студії “Гараж 23”.