BMW X5 F15 (2017) – Прошивка оригінальної GPS навігації з оновленими картами 2018 року в NBT EVO (Україна та Європа)

Ви не повірите!! До нас нещодавно завітав ось такий BMW X5 в кузові F15 2017 року випуску. На цьому автомобілі з заводу вже встановили нову сучасну мультимедійну систему BMW NBT EVO і чомусь проігнорували GPS навігацію. Важко уявити такий автомобіль без такої необхідної функції в наш час – але нам довелося не тільки уявити, але й побачити це вживу.

 

Навігація там була відсутня і фізично і програмно. Однак, знову ж таки ви не повірите, але для BMW і Mercedes це виявляться норма і таких автомобілів багато – відповідно коли є попит, породжується і пропозиція.

 

Ми змогли запропонувати клієнту вирішення проблеми за зовсім адекватні гроші (на відміну від офіціалів). Як ви зможете побачити по фото, ми інсталювали навігаційний блок, і прошили його в систему таким чином, наче він там має стояти по заводу. Тобто власнику стала доступна, навігаційна програма BMW NBT, з оновленими картами 2018 року випуску.

 

На автомобілі стояла камера заднього виду і парктроніки, але вразі якщо вам дісталась комплектація без них (таке виявляться також практикується дилерами) – ми і на таку ситуацію маємо готове рішення:

 

BMW X5 (E70) – Встановлення камери заднього виду і парктроніків