BMW X3 F25 – Оклейка автомобіля антигравійною плівкою та прозорою «ламінацією»

Захистити лакофарбове покриття, свого щойно придбаного автомобіля вирішив і власник цього BMW X3 F25. Одразу з автосалону, він привіз нам автомобіль, з завданням поєднати дорогу антигравійну плівку, та більш дешеву ламінаційну плівку – але так, щоб авто було повністю захищене від утворення подряпин.

 

Ми вже не один раз робили подібні поєднання, і маємо досвід правильного розташування одного і другого виду плівки на автомобілі. Звичайно ж передню частину  автомобіля ми повністю заклеїли антигравійною плівкою (передні крила, бампер, капот, передню оптику), дверцята, кришу, стійки, та задню кришку багажника з бампером ми оклеїли прозорою плівкою (ламінацією), з меншим ступенем захисту.

 

Нам вдалося поєднати виробників плівок таким чином, що візуальної різниці на автомобілі між ними непомітно. Однак є різниця в практичності. Завдяки тому, що ми клеїли плівку «з заворотами» країв, побачити її присутність на автомобілі не реально.

 

Коли власник, за декілька років захоче зняти плівку, під нею порадує око новеньке лакофарбове покриття, автомобіль буде наче щойно з автосалону!

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями