BMW F30 (3-серія) – Поклейка автомобіля чорною глянцевою плівкою. Стайлінг системи вихлопу

Власник цього автомобіля захотів поміняти колір. Сірий наскучивший колір нас попросили поміняти на насичений чорний глянцевий металік – який клієнт обрав з каталогу плівок виробника Avery. Нам останнім часом щастить на клієнтів, що полюбляють чорні автомобілі, адже місяць назад ми закінчили чорну Audi R8, що правда там була чорна матова плівка.

 

Звичайно ж більшість людей на вулицях і не помітять цей автомобіль, так для прикладу якби ми переклеїли його в яскраво помаранчевий колір – але й не у всіх клієнтів стоїть завдання бути поміченим – тобто про смаки ми сперечатись не будемо. Невеликими червоними лініями на передньому і задньому бампері, ми підкреслили спортивний характер автомобіля, поєднавши при цьому екстер’єр та інтер’єр автомобіля - в салоні з заводу була присутня червона стрічка.

Другим завданням власника було переробити зовнішній вигляд вихлопної системи. Хотілось бачити позаду автомобіля дві подвоєні насадки глушника і нам вдалося це зробити, без додаткових накладок на бампер, та не зменшуючи кліренс автомобіля. Більше того, це не просто декоративні насадки, ми дійсно роздвоїли «вихлоп», що правда ні на, що крім зовнішнього вигляду воно не вливає)))