BMW 5 series (F10) 2013 - Обклеювання антигравійною плівкою, заміна оригінальної мультимедійної системи BMW CIC на BMW NBT, встановлення системи кругового огляду Gazer

Представляємо вам ще один цікавий проект удосконалення стандартної комплектації автомобіля до комплектації преміум класу - заміна за оригіналом головного пристрою, встановлення кругового огляду і захист лакофарбового покриття плівкою.

 

Першим етапом, поки збиралася вся автоелектроніка, ми нанесли на автомобіль стандартний комплект викрійки антигравійної захисної плівки на бампер, частина капота, на передні крила, на місця під ручками, і, звичайно ж, на оптику.

 

Другим етапом була заміна оригінального головного пристрою, на таке ж оригінальне, але від дорожчій комплектації автомобіля з набагато більшим функціоналом. Такий вид тюнінга називають «Ретрофіт». Нами була замінена мультимедійна система BMW CIC на BMW NBT. По-перше, у клієнта з'явився набагато більший монітор, що необхідно для наступного нашого етапу роботи, по-друге, з'явилася навігація і купа інших корисних речей, що вдосконалили і без того не малий функціонал цього автомобіля.

 

Третім завданням, за реалізацію якого ми взялися, було встановлення системи кругового огляду. В якості обладнання була використана модельна система кругового огляду Gazer. Була замінена камера в ручці багажника, встановлена передня камера в решітку радіатора і замінені накладки на дзеркала з вже врізаними камерами. За допомогою відео інтерфейсу все це було підключено до оригінального монітору BMW NBT.