Lexus RX 450 Hybrid 2013 - поклейка антигравійної плівки, русифікація, перепрошивка метрики і кроку радіо, установка карт Європи і України

Дуже цікавий автомобіль виїхав вчора з нашого боксу. Власниця автомобіля віддала його нам в роботу відразу ж з салону. Звичайно ж першим ділом такий автомобіль ми обклеїли анти гравійною плівкою Venture shield.
Стандартне лекало захищає найбільш вразливі частини автомобіля: бампер, оптику, третину капота, передні крила, місця під ручками і кришки дзеркал.На цьому кольорі плівка вийшла взагалі не помітною і  не внесла змін в прекрасну зовнішність даного автомобіля.

Але найцікавіша робота нас чекала над «мізками» цього автомобіля. Справа в тому, що як і у всіх американських автомобілів система вимірювання в ньому не метрична. Тобто зрозуміти швидкість, відстань і температуру без особливих навичок проблематично. Також не дивлячись на те, що такий дорогий автомобіль оснащений системою GPS навігації, в нашому регіоні і в Європі вона не працює, тому що на цей автомобіль встановлені тільки карти США. Без зайвої скромності ми можемо сказати, що це перший Lexus RX 450 Hybrid 2013 року в Україні, на якому вирішувалися такі завдання. І нам це вдалося. Звичайно ж ми перевели всі одиниці вимірюванні в метричні, а також змінили крок радіо. Крім того ми повністю русифікували меню головного пристрою і встановили карти Європи і України на Lexus RX 450 Hybrid.

Тепер господині цього автомобіля доступні всі функції, які відрізняють автомобіль преміум класу, який вона придбала!