Audi A6 - Поклейка авто плівки Hexis "Рожевий Перламутр" для компанії "Mary Kay"

Кращі довіряють кращим! У 2012 році нашою компанією було укладено контракт з «Ніко-Захід» на обклеювання автомобілів Audi A6 автомобільною плівкою «Рожевий перламутр» для компанії «Mary Kay». Раді представити Вам перші три автомобілі!

Всі автомобілі компанії «Mary Kay» повинні бути рожевого кольору, і якщо раніше їх доводилося фарбувати, що дорого і незручно, то зараз поклейка рожевою плівкою Hexis, є ідеальною альтернативою, як за зовнішнім виглядом, так і за ціною, а також швидкості виконання даних робіт. Крім того, якщо господар даного автомобіля захоче його в перспективі продати, він повинен поміняти його колір, відповідно до корпоративної етики, і якщо раніше це вирішувалося черговим (вже другим) перефарбовуванням, то зараз це кілька годин роботи і плівка демонтована. Дешево і швидко!


Крім витонченого зовнішнього вигляду автомобільні плівки, захищають лакофарбове покриття автомобіля, від сколів, подряпин, а також вигорання на сонці. При пошкодженні будь якої частини автомобіля, плівка легко демонтується, не залишаючи слідів, і клеїтися нова.