Volkswagen Touareg (2012) - Встановлення навігаційної системи та камери заднього огляду

Після придбання нового Volkswagen Touareg, його власник був неприємно здивований відсутністю карт на навігаційній системі даного автомобіля. Враховуючи те, що придбати карти на автомобіль виявилося неможливим з причини їх відсутності в принципі, виникло питання що робити? Саме з ним клієнт до нас і приїхав.

Ми запропонували встановити додаткову навігаційну систему, а також підключити камеру заднього виду за допомогою спеціального відео-інтерфейсу. Клієнт погодився.

В результаті, при активації навігації, на штатному дисплеї автомобіля з'являється зображення від доставного навігаційного блоку. Управління відбувається за допомогою рідного сенсорного екрану. Крім того при включенні задньої передачі, з'являється зображення від доставної камери заднього виду, яка була вмонтована в ручку багажника, тобто встала, як рідна.
 

Тепер при необхідності без проблем можна оновити, як програмне забезпечення, так і картографію для даного автомобіля. А саме головне, не бути прив'язаним до дорогих і незрозумілих карт виробництва Volkswagen. 

}