Volkswagen Passat B7 - Поклейка антигравійної плівки VentureShield

Черговий автомобіль, пригнаний до нас відразу ж з автосалону для нанесення на нього захисної плівки VentureShield. Пів дня роботи і ніч проведена автомобілем в боксі, для того щоб плівка висохла, і він поїхав підкорювати дороги нашого міста.


Коли автомобіль пригнаний до нас тільки з автосалону, то і робота з обклеювання антигравійною захисною плівкою, відбувається набагато швидше і приємніше, так як лакофарбове покриття автомобіля не має ні найменших сколів і не вимагає попередньої обробки. Саме тому звертаємо вашу увагу шановні клієнти! Не тягніть до останнього. При теперішньому стані наших Львівських доріг антигравійна плівка - це вже не розкіш, а необхідність.

Чому на даний автомобіль була обрана саме плівка VentureShield? Відповідь проста. На сьогоднішній день вона є, хоч і найдорожчою на ринку - але в той же час і найнадійнішою. Вона надійно захищатиме Volkswagen Passat B7 від гравію, подряпин, сколів, каблуків красивих пасажирок, довгі роки, не жовтіючи, зберігаючи автомобіль в ідеальному стані.


0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями