Nissan Patrol Y61 - 4х4 off-road підготовка. Комплексний проект тюнінгу позашляховика

Роботу по цьому автомобілю сміливо можна віднести до розділу «Комплексний тюнінг авто» - так як автомобіль був обклеєний плівкою, були встановлені силові бампера ARB, встановлена ​​ off-road підвіска OME, виготовлений експедиційний багажник, кузов автомобіля всередині був обшитий рифленим алюмінієм, перетягнуті сидіння непромокаючою тканиною, встановлена ​​штатна навігація, а також інші дрібниці, які відразу і не згадати.


Робота дуже цікава, що дуже важливо всі роботи по автомобілю були сплановані заздалегідь, і відповідно все робилося в правильній послідовності, що вплинуло як на терміни переобладнання, так і на кінцевий результат. Клієнт отримав саме те, що хотів, а ми отримали задоволення не тільки від кінцевого результату але і від процесу роботи.

По Offroad підготовці були виконані наступні роботи:

- Встановлено передній і задній силові бампера ARB. Передній бампер з лебідкою Warn Tabor, а задній бампер з кріпленням під каністру і під запасне колесо.
- Повністю замінена підвіска, на комплект підвіски Old Man Emu;
- Ми замінили резину на Pro Comp All Terrain;
- Виготовлений зовнішній каркас безпеки, який поєднаний знову ж таки виготовленим експедиційним багажником. Варто також відзначити особливість драбини до експедиційного багажника, яка легко, компактно складається і не займає багато місця на самому багажнику.
- Виготовлені пороги;
- Виготовлені бризковики для off-road позашляховика;
- Встановлено автомобільний шноркель ARB.

По освітленню:
- Встановлено фарошукач на експедиційний багажник;
- Встановлено додаткове освітлення по периметру автомобіля;
- Встановлено протитуманні фари на передній силовий бампер.

Зовнішня обробка:

- Автомобіль обклеєний помаранчевою та чорною вініловою плівкою з елементами аплікації;
- Диски пофарбовані порошковою фарбою в чорний матовий колір з помаранчевими елементами.

Всередині автомобіля:

- Підлога автомобіля була покрита рифленим алюмінієм. З'єднання листів здійснювалось за допомогою аргонової зварки з дотриманням герметичності, для того, щоб автомобіль без проблем зміг їздити по воді без шкоди каркасу, а також для більш легкої чистки салону після їзди по бездоріжжю;
- Сидіння автомобіля були перетягнуті спеціальної вологозахищеною кабріолетною тканиною;
- Пластикові елементи декору салону були пофарбовані за технологією аквадруку;

Автоелектроніка:

- Встановлено штатну автомагнітолу на операційній системі Android. Ми також встановили і завантажили програму OziExplorer і встановили растрові карти західної України.
- Встановлено камера заднього виду;
- Встановлено сигналізацію з турботаймером.
Відео огляд: