Land Rover Freelander 2 - Перетяжка салону (сидінь і дверних карт) шкірою. Встановлення штатної магнітоли і камери заднього виду. Повна шумоізоляція автомобіля.

Ось ще один приклад комплексного тюнінгу автомобіля. Який сенс шукати по всьому місту майстрів на надання однієї послуги, а потім другої і третьої - коли всі роботи по тюнінгу автомобіля можна зробити в одному місці. Це і дешевше і якісніше і немає необхідності розбирати автомобіль десяток разів. Так вчинив і власник автомобіля Land Rover Freelander 2.


Приїхав він до нас з конкретними завданнями. Перше, що хотів клієнт, це збагатити і зробити комфортніше салон автомобіля, перетягнувши його шкірою світлого кольору. Сидіння він прийняв рішення перешивати світло коричневою шкірою, а дверні карти чорної. Панель і стійки вирішив залишити в тому ж стані.

Друге завдання, поставлене перед нами - це встановлення штатної мультимедійної системи. З огляду на комплектацію автомобіля, нам довелося перенести рідний невеликий екран в стелю шляхом виготовлення спеціальної рамочки. Ми вибрали для встановлення автомагнітолу Redpower 21023 . Вона працює під операційною системою Android і оснащена всіма функціями планшетного комп'ютера, в тому числі і GPS-навігацією і системою гучного зв'язку. У поличку над номерним знаком підсвічення і ручкою відкривання багажника ми акуратно врізали універсальну камеру заднього виду.

Поки шилися сидіння і відбувалися роботи по модернізації автоелектроніки, паралельно йшли роботи по шумоізоляції. Вирішено було робити повну шумоізоляцію, так як автомобіль і так вже був розібраний наполовину. Шумоізоляційними матеріалами були оброблені: підлога і стеля автомобіля, стійки і дверні карти, багажний відсік а також всі пластикові елементи включаючи передню панель.