Range Rover Evoque - Обклеювання червоною хромованою (дзеркальною) плівкою Nippon. Встановлення системи кругового огляду і підігріву сидінь

Власник новенького Range Rover Evoque, купуючи автомобіль в автосалоні, вже знав, як зробити його унікальним і впізнаваним на вулиці. Він показав нам фотографії подібного автомобіля обклеєного червоною хромованою плівкою і поставив перед нами завдання обклеїти його автомобіль також.

Особливість обклеювання автомобіля хромованою плівкою полягає в тому, що працювати з даним типом плівки набагато важче, ніж зі звичайними вініловими автоплівками. Будь-яка невдала спроба або випадковий залом плівки в процесі роботи буде дуже помітний, і потребуватиме переклеювання. Для цього автомобіля ми вибрали дорогу автомобільну плівку, японської компанії Nippon. Дах і стійки автомобіля плівкою не покривали. Така «двокольоровість» виявилася дуже навіть «до лиця» Range Rover Evoque.

Паралельно з роботами по плівці, проводилася робота по встановленню системи кругового огляду. Дана система включає в себе накладки на дзеркала з врізаними камерами, які ідеально підійшли до цього автомобіля, задню універсальну камеру, яку ми встановили над номерним знаком, і передню камеру, для установки якої, нам довелося використовувати рамку номерного знака з кріпленням під камеру (стороннього виробника). Для підключення цього всього до рідного монітора нам також був потрібен спеціальний відеоінтерфейс. Як підсумок при включенні передачі заднього ходу, на екрані рідного головного пристрою з'являється картинка формату «ВИД ЗВЕРХУ».

Третім завданням було встановлення підігріву сидінь. Для встановлення даної опції нам потрібні були підігріви від автомобіля Volkswagen, оригінальний блок клімат контролю від більш багатшої комплектації Range Rover Evoque, а також його невелика доробка цього блоку під не оригінальну систему підігріву.

Нами також була зроблено тонування бічних і заднього скла затемняючою плівкою і тонування лобового скла атермальною плівкою. Атермальна плівка, дозволить зберегти необхідну температуру в салоні і запобігти нагрів при попаданні прямих сонячних променів