Toyota Camry V40 - Повна шумоізоляція та встановлення штатної автомагнітоли Winca

Власник автомобіля Toyota Camry V40 пригнав до нас свій автомобіль на комплексну роботу, яка полягала в повній шумоізоляції салону автомобіля, а також у встановленны штатної автомагнітоли з функцією GPS навігації і можливістю підключення камери заднього виду.

Почали ми роботу з шумоізоляції. Автомобіль був повністю розібраний дощенту, знята панель, стеля, а також розібрані дверні карти і відсік багажника. Спеціальними шумо-вібро ізоляційними матеріалами були оброблені, дах автомобіля, чотири дверки, підлога і стійки, колісні арки, а також кришка багажника. Обробці також піддалися пластикові елементи, такі як передня панель і дверні карти.

Після того як роботи з шумо-вібро ізоляції були закінчені, ми взялися за встановлення мультимедіа. Нами було підібрано головний пристрій модельного ряду виробника Winca, спеціально розроблений для автомобіля Toyota Camry V40. Ця магнітола оснащена багатим мультимедійним функціоналом, а також функцією GPS навігації. Нами була прошита навігаційна програма IGO з картами 2015 року випуску.

Після виконаних нами робіт, автомобіль став більш комфортним і функціонально сучасним!