Subaru Forester 2015 – Встановлення штатної магнітоли з GPS, дзеркала-відеореєстратора. Обклеювання захисною антигравійною плівкою

Власник новенького Subaru Forester, приїхав до нас практично з автосалону. Перше та саме необхідне завдання – захисна антигравійна плівка. Поспілкувавшись трохи з клієнтом, було прийнято рішення про зміну рідного головного пристрою, на більш функціональний аналог, що працює на ОС Android.

Таким аналогом є автомагнітола виробника Incar, яка зовсім недавно з'явилася на ринку на сьогоднішній день є самою функціональною автомагнітолою. Магнітола здатна відтворювати відео і музику, оснащена системою гучного зв'язку, здатна працювати з інтернет мережами, такими як Wi-Fi або 3G.

Власника також цікавило компактне і непомітне рішення відеореєстратора. Ми запропонували дзеркало-відеореєстратор того ж виробника INCAR, яке встановлюється на місце і кріплення рідного.

Захисна антигравійна плівка була наклеєна на частину капоту, передній бампер і оптику, частину крил, місця під ручками і корпуси дзеркал . За бажанням клієнта ми також наклеїли плівку на арки – крайні точки автомобіля.