Toyota Prado 120 – Встановлення системи кругового огляду, контролю сліпих зон, парктроніка та DRL

Власник цього Toyota Prado 120, вже звертався до нас приблизно рік тому з метою встановити штатну автомагнітолу. Тепер же він знову приїхав до нас з більш великим списком завдань. Перше, що цікавило клієнта це парктронік і контроль сліпих зон.

Ми вирішили використати пристрій ParkMaster BS-6661. Він включає в себе одночасно передній та задній парктронік та систему контролю сліпих зон. Система складається з 12 датчиків, дисплею та індикаторів активності в сліпій зоні. Датчики були пофарбовані в колір бампера. Також варто відзначити, що конструкція датчиків дозволяє встановити їх приховано – як на заводі.

В процесі роботи ми запропонували клієнту ще одну цікаву систему безпеки – систему кругового огляду INCAR RBV-01. Вона здатна побудувати на екрані автомагнітоли картинку навколо авто, у форматі «вигляд зверху». Це реалізується завдяки 4-м камера, дві з яких врізані в бічні дзеркала.

Також хотіли б вам продемонструвати цікаве рішення встановлення DRL на основі окремих врізних елементів. Робота по врізці клопітка, але в підсумку – дуже гарний результат.