Проект «Будинок на колесах-Капсула» - На основі ідеї трейлера Camp-Inn Teardrop виробництва США

Хочемо представити вам цікавий проект, в який вкладено окрім величезних зусиль і праці чимало часу. Проект робився в некомерційних цілях для себе – відповідно робився з душею і з особливою педантичністю, що в підсумку дало неперевершений результат, і дозволило нам відкрити для себе і наших клієнтів новий напрям – побудова будинків на колесах.

Даний проект важко назвати повноцінним «Будинком на колесах» за рахунок його компактності (що було основною метою при його створенні). Напевно йому більше підійде ім'я «Дача на колесах», але це не настільки важливо.

Даний проект створювався на основі ідеї вже існуючої моделі американського виробництва «Будинку на колесах» Camp-Inn Teardrop. Був придбаний причіп компанії TA-NO луцького виробництва, на базі якого і почалася вся подальша робота.

Корпус був виконаний з водостійкої фанери на дубовому каркасі і обшитий алюмінієм маркування АМг3, особливістю якого є висока стійкість до утворення будь-якої корозії. Підкрильники виготовлялися з нержавіючої сталі.

В середині ця «Дача на колесах» представляє з себе спальне місце розміром 1500*1950 мм для 2-х або навіть 3-х дорослих людей і два спальних місця 650-1500 для дітей, які при необхідності трансформуються в диван. Для зручності використання «Будинок причіп» оснащений двома дверками, в кожну з яких врізане вікно. Також встановлено велике панорамне вікно з фронтальної сторони.

З тильного боку, під кришкою розташований кухонний блок з висувною барною стійкою, газовою плитою з п'єзоелементом, газовим балоном на три літри, мийкою, і баком для води на 70 літрів. Автономне живлення забезпечується завдяки акумулятору в 75Аh. Завдяки інвертору 220В в будинку на колесах можна використовувати як автомобільні, так і звичайні побутові електроприлади.

Хоч фургон на колесах і невеликий, але все ж є вентиляція з 3-ма швидкостями роботи, реверсом, термостатом і москітною сіткою. Освітлення здійснюється завдяки LED-підсвічуванню. Вбудована аудіо-система включає в себе магнітолу JVC з радіо, CD, Bluetooth, з ІЧ пультом.

Цей «Будинок на колесах» ідеально підійде людям, які люблять подорожувати і ведуть активний спосіб життя. Зручний він буде і для щотижневих заміських поїздок на рибалку, або щорічних поїздок на море. Він компактний і легкий, а тому підійде для будь-якого автомобіля, чи то невеликий седан або всюди прохідний позашляховик. Витонченість форм і багата функціональність змусить оточуючих заздрити і захоплюватися цим аксесуаром!

Хоч спочатку проект створювався в некомерційних цілях, але народжуються нові ідеї, для реалізації яких необхідні гроші, так і колекціонувати будинку на колесах бажання особливо немає, тому даний будинок на колесах вирішено було продати!!! Всі бажаючі придбати або просто зацікавлені можуть під'їхати до нас в бокс, наживо подивитися, помацати, посидіти... Варто також зазначити, що такий «Будинок на колесах» повністю унікальний і єдиний в Україні. Він також може стати відмінним подарунком для людини, у якої все є!

Ціна: 16000$ (торг за місцем). Є реєстрація, і всі необхідні документи.